logo-120x40
info: 0800 111 712
nedeľa 3 marec 2024

Dverové výplne

Vstupné dvere do domu sú Vašou vizitkou.!

Dvere a dverné výplne musia spĺňať nielen vizuálne požiadavky majiteľa rodinného domu zladené s celkovým imidžom budovy, ale aj  požiadavky na bezpečné používanie a  tepelnú pohodu.
Vzhľad, rôzne série, ornamenty dverných výplní sa pohybujú od klasických a osvedčených tvarov až po tzv. ultra moderné vyhotovenie, ktoré sa odlišuje samotným vzhľadom, použitými materiálmi  (zvyčajne hliníkové vyhotovenie v kombinácií s farbami, sklami ) a prípadne sklenenými výplňami s bežnými druhmi skiel (ornamentálne,  zrkadlové, bezpečnostné), prípadne so sklami vitrážovými, farbenými, leptanými a pod.

Pre zvýšenie tepelnej pohody a tepelnej izolácie sa výplne dajú vyhotoviť až do hrúbky 40 mm pre plastové dvere a až 44 mm pre hliníkové dvere. Pri farebných výplňach sa zvyčajne doporučuje tzv. HPL vyhotovenie, ktoré zabezpečuje pevnosť a dlhodobú stabilitu týchto výplní aj na priamo oslnených stranách domu. Pre zvýšenie pociu bezpečnosti  je možné dverné výplne objednať v MDF vyhotovení  alebo s vloženým hliníkovým  prípadne oceľovým plechom v jadre výplne.
Nepreberné množstvo tvarov, dekorov a možností dverných výplní Vás inšpiruje pre ten správny výber vizitky Vášho sídla.

Vstúpte do sveta MATRIXU dverných výplní!

Pre viac informácií doporučujeme dotazovať sa a navštíviť internetové stránky týchto výrobcov/dodávateľov.

www.gavaplast.sk

Scroll to top